آبسال

فناوری حباب ساز یا Eco Bubble چیست

تاریخ : 1399.12.11
نویسنده : Ostad Absal

سازندگان لوازم خانگی به دلیل مسائل بسیاری چون رقابت بین شرکت های به نام، ساخت محصولات با کیفیت و مصرف انرژی پایین تر و مواردی از این قبیل سال ها است که به دنبال ارائه این محصولات در سطوح بالاتری هستند. به عنوان مثال یکی از امکاناتی که به لباس شویی های مدرن افزوده شده فناوری حباب ساز در آن ها می باشد؛ و قطعا دلیل تمایز برخی برندهای صاحب نام ماشین لباس شویی مانند سامسونگ و ال جی شده که تنوع این نوع از محصول را هم که بی تردید گران تر خواهند بود را افزایش داده است.

اگر این روزها در جست و جوی بهترین لباس شویی باشید، یکی از ویژگی هایی که برای یک لباس شویی خوب  بر شمرده خواهد شد فناوری حباب ساز آن می باشد؛ در اینجا به بررسی فناوری حباب ساز و اینکه فناوری حباب ساز لباس شویی چیست؟ خواهیم پرداخت.

 

فناوری حباب ساز

 

فناوری حباب ساز لباس شویی چیست

فناوری حباب ساز که همان گونه که ذکر شد از جدیدترین فناوری ها در لباس شویی است؛ فناوری حباب ساز کیفیت شست و شو را بالا برده و تا حدودی باعث کاهش مصرف انرژی خواهد شد. فرآیند فناوری حباب ساز به این شکل است که آب، مواد شوینده و هوا بر اساس فرمولی ویژه ترکیب شده و در نتیجه آن حباب های به وجود آمده وارد دیگ لباس شویی می شوند، به این ترتیب مواد شوینده زودتر به بافت لباس نفوذ می کنند. فناوری حباب ساز لباس شویی باعث می شود لباس ها با دمای 15 درجه با همان کیفیت 40 درجه شست و شو شوند؛ که در نهایت به کاهش 70 درصدی مصرف انرژی می انجامد.

لازم به ذکر است که فناوری حباب ساز لباس شویی یا اکو بابل بیشتر در میان لباس شویی های سامسونگ دیده می شود . البته در برخی از برندهای ایرانی مثل ماشین لباسشویی آبسال هم به تازگی از این سیستم استفاده می شود .

 

مزایای فناوری حباب ساز لباس شویی

1 - کاهش مصرف انرژی تا 70 درصد

2 - کاهش آسیب دیدگی لباس ها به دلیل عدم تماس یا تماس کم با دیگ لباس شویی، چون حباب ها مانند محافظ عمل خواهند کرد و ما بین لباس ها و سطح دیگ را پر می کنند.

3 - افزایش کیفیت لباس شویی، سرعت جذب حباب در الیاف لباس سریع تر از روش های شست و شو با آب گرم و در حالت های ساده دیگر است.

همچنین ، همه ما می دانیم شست و شوی لباس ها با آب سرد بسیار مفید است و از بهترین روش های شستن لباس ها می باشد. پس داشتن فناوری حباب ساز لباس شویی به شدت برای شما مزیت محسوب خواهد شد.

 

دسته بندی :  وبلاگ

بالا
تماس با استاد آبسال