آبسال

کاربرد فناوری true steam در لوازم برقی

تاریخ : 1399.12.10
نویسنده : Ostad Absal

امروزه در صنعت ماشین های لباس شویی شاهد فناوری های متنوع و نوآوریهای جدیدی هستیم که یکی از این فناوری ها، استفاده از تکنولوژی true steam است که ترکیبی از بخار و آب جهت هر چه بهتر شست و شوی لباس ها می باشد.

شاید با شنیدن کلمه ی بخار، همواره به یاد انقلاب صنعتی بیفتیم اما این بار بخار، با کاربردی خاص به کمک انسان آمده است. کاربردی که انسان ها همیشه به آن نیاز داشته اند یعنی شست و شوی هرچه بهتر لباس ها.

در این تکنولوژی آب و بخار با هم ترکیب می شوند، و دست به دست هم داده تا لکه و کثیفی را از روی لباس های شما پاک کنند. این تکنولوژی علاوه بر این که از الیاف لباس شما محافظت می کند، مانع از چروک شدن لباس ها پس از شست و شو نیز می شود.

 

فناوری true steam

قابلیت های تکنولوژی true steam

 

سرعت

زندگی امروزی بسیار پر مشغله است و شاید شما فرصت آن را نداشته باشید که دائم وقت با ارزش خود را صرف کار طاقت فرسای اتو کردن لباس های چروک خود و افراد خانواده کنید. با استفاده از این تکنولوژی لباس ها در عرض 20 دقیقه به طور کامل تمیز خواهند شد و همچنین تمامی چروک ها و تا خوردگی لباس ها از بین خواهند رفت و دیگر نیازی به اتو کردن نیست.

 

ضد حساسیت

بخار با نیروی فوق العاده ای به الیاف لباس ها نفود کرده و تمامی آلودگی ها را از درون آن ها پاک می کند.

 

کاربردی

ماشین لباس شویی های بخار، نسبت به انواع دیگر معمولی آن ها، برای شست و شو آب کمتری مصرف می کنند. این ماشین ها زمان شست و شو را به حداقل می رسانند. مصرف پایین آب، شوینده و همچنین برق در کنار حداقل زمان شست و شوی لباس، این نوع لباس شویی را تبدیل به مدلی کارآمد و پر طرفدار کرده است.

 

 

نحوه ی شست و شوی لباس ها در روش true steam

 

در شروع فرایند شست و شو، ابتدا آب و بخار همزمان وارد دیگ شست و شو شده و لباس ها کاملا خیس می شوند. در هنگام استفاده از بخار و در حین شست و شو، بخار دمای آب را بالا می برد. با افزایش دما، شوینده ای که وارد ماشین شده به طور کامل در آب حل می شود و در نتیجه به عمق لباس ها نفوذ می کند.

 

در این جا لباس ها با استفاده از آب و بخار شسته شده و و پس از اتمام این فرآیند، مقدار بخار بیشتری وارد دیگ شده و دما افزایش می یابد که لباس ها ضدعفونی شوند. در این مرحله تمامی خطوط لباس ها و چین و چروک های آن ها نیز از بین خواهند رفت.

این تکنولوژی با قدرت بی نظیر بخار، به سطح جدیدی از فناوری رسیده که نه تنها از آن برای شست و شوی لباس ها بهره برده است، بلکه این فناوری در ماشین های ظرفشویی نیز بکار برده شده است. چیزی که در اطراف ما وجود دارد و قابلیت تمیز کردن هر چیزی را دارد، بخار است. این تکنولوژی توانسته قدرت بخار را مهار کند و از آن به نحو احسن در دستگاه های مختلف بهره ببرد. دستگاه هایی که از این قدرت بخار بهره مندند، علاوه بر از بین بردن آلودگی ها و میکروب ها از روی البسه و ظروف، قادر هستند بوی نامطبوع را نیز از بین ببرند. این باکتری ها توسط بخار بسیار داغ که به وسیله ی دستگاه ایجاد می شود، از بین می روند. همچنین این بخار با دمای 100 درجه ی سانتی گراد است که توانایی از بین بردن کامل باکتری ها را داشته و چین و چروک و بوی نامطبوع را نیز از بین می برد.

 

در برخی از مدلهای لباسشویی آبسال از این فناوری استفاده شده است .

 

دسته بندی :  وبلاگ

بالا
تماس با استاد آبسال