آبسال

تعمیرات کولر آبی آبسال

تاریخ : 1399.05.13
نویسنده : Ostad Absal

کولر های آبی آبسال Absal که امروزه جزء یکی از پرفروش ترین محصولات خنک کننده منازل و ادارات به حساب می آید در مواقعی ممکن است مشکلاتی برای آن پیش بیاید که ما میخواهیم با ارائه توضیحات فنی و آموزش تعمیر مهمترین مشکلات کولر های آبی های شما را در رفع این مشکلات کمک نمایید و اگر تخصصی هم شما داشته باشید با کمک موارد زیر آن را تعمیر نمایید. پیشنهاد میکنیم اگر تخصصی در این زمینه ندارید حتما از متخصصان و تعمیر کاران ماهر برای تعمیر کولر آبی آبسال استفاده نمایید.

 

تعمیر کولر آبی آبسال

 

باد گرم کولر های آبی آبسال

اگر باد کولر آبی آبسال شما گرم شده و احساس میکنید مثل سابق محیط و اتاق شما را خنک نمیکند میتواند از موارد زیر باشد که باید همه این موارد بررسی شود :

ممکن است شناور تنظیم نباشد که اگر ایراد از همین باشد باید شناور را تنظیم نمود.

*امکان دارد شیر فلکه بسته باشد که برای حل این مورد باید قطعی آب را بر طرف نمایید.

*عمل نکردن واتر پمپ دیگر دلیل آن می باشد و سوراخ ناودان بسته باشد که جهت برطرف سازی این مشکل باید واترپمپ را عوض کرده و سوراخ ناودان را باز کنید.

*کیپ شدن یا بسته بودن شیلنگ واترپمپ از دیگر دلایل ممکن گرم شدن باد کولر های آبی آبسال است که جهت حل این مشکل کافیست فقط شیلنگ واتر پمپ را عوض نمایید.

 

سر و صدای کولر های آبی آبسال Absal هنگام کار

*یکی از علل سر و صدای کولر آبی آبسال شل شدن پولی سر موتور می باشد که باید برای حل این مشکل آن را محکم نمایید.

*علت دیگر مشکل سر و صدای کولر آبی هنگام کار کردن و روشن بودن اشکال در یاتاقان های دو سر فن است که بهتر است یاتاقان ها را تعویض نمایید و در صورت عدم تعویض یاتاقان ها تعمیر گردد.

*کج شدن محور فن از دیگر موارد ممکن است که باید محور فن را قطعا تعویض کنید.

 

سر ریز شدن آب از کولر آبسال

تنظیم نبودن شناور یکی از موارد ممکن در بروز مشکل سر ریز شدن و ریخته شدن آب از کولر آبی آبسال می باشد که باید شناور تنظیم گردد و مورد احتمالی دیگر برای بروز این مشکل سوراخ شدن و آسیب دیدن کوی شناور است که پر از آب شده و یا به لجن های کف چسبیده شده است که این مورد صرفا به دست کارشناسان این حوزه قابل حل است و حتما باید متخصص از آن بازدید نماید.

 

موارد بالا صرفا مهمترین مشکل های ممکن رخداده برای کولر های شما می باشد که روش تعمیر کولرهای آبی آبسال در چند مورد بالا توضیح داده شد اما موارد ریز و درشت بیشتری موجود می باشد که خواهشمندیم برای حل آن بخاطر اینکه ممکن است آسیب جدی تر و بیشتری به آن وارد نمایید وارد عمل نشده و حتما با یک کارشناس و متخصص تعمیر کولر آبی آبسال Absal مشورت کرده که با خیال راحت هم آن را تعمیر نمایند هم اینکه صدمه بیشتری به کولر وارد نکنید.

 

استاد آبسال ارائه دهنده خدمات تعمیری برای انواع لوازم خانگی با برند آبسال در سراسر کشور

 

دسته بندی :  ---

بالا
تماس با استاد آبسال