آبسال

مزایا استفاده از پودرهای جرم گیر

تاریخ : 1399.10.24
نویسنده : Ostad Absal

ماشین لباس شویی از لوازم پر کاربرد هر خانه است که با تحقیق و تامل فراوان در زمان خریدش آن را انتخاب و هزینه زیادی را پرداخت می کنیم. پس طبیعی است که نگهداری از آن برایمان اهمیت داشته باشد. یکی از راه های نگهداری از ماشین لباس شویی جرم گیری است که شامل مزایایی می شود.قصد داریم در اینجا به جرم گیری لباس شویی و مزایای آن بپردازیم.

 

پودرهای جرم گیر

 

روش های جرم گیری لباسشویی

 

روش سنتی جرم گیری لباس شویی

در روش سنتی جرم گیری لباس شویی ، از سرکه و جوش شیرین استفاده می شود. که با ریختن آن ها در ماشین لباس شویی و سپس اضافه کردن مواد شوینده می توانید آن را روشن کنید تا به صورت خالی کار کند و جرم گیری لباس شویی آغاز شود.

 

روش مدرن جرم گیری لباس شویی

در روش مدرن با استفاده از قرص و پودرهای جرم گیر لباس شویی می توان جرم گیری لباس شویی را به راحتی انجام داد. به این صورت که قرص یا پودر جرم گیر را درون لباس شویی خالی قرار می دهید و آن را ر وشن می کنید تا جرم گیری انجام شود. اگر زمان زیادی از آخرین جرم گیری لباس شویی می گذرد لازم است دو عدد قرص جرم گیری در آن قرار دهید.

و البته لازم به ذکر است که در هر دو روش از دمای بالای 50 درجه لباس شویی استفاده نمایید.

 

مزایای استفاده از جرم گیر در ماشین لباس شویی

 

1 صرفه جویی در مصرف شوینده های ماشین لباس شوی

2 تمیز شدن فیلتر و لوله های ماشین لباس شویی که در نهایت باعث از بین رفتن جرم ها می شود.

3 کاهش مصرف انرژی آن

4 افزایش طول عمر لباس شویی و نیاز کمتر به تعمیر لباسشویی

5 افزایش کیفیت شست و شوی لباس ها

6 از بین رفتن بوی بدی که ناشی از به وجود آمدن جرم در نوار دور درب لباس شویی می شود.

7 سختی آب را کاهش می دهد.

و در نهایت می توان گفت جرم گیری در کنار مزایایی که برای ماشین لباس شویی تان خواهد داشتبر پاکیزگی بیشتر لباس ها و سلامتی شما نیز تاثیر خواهد گذاشت. 

 

و البته در کنار همه ی موارد ذکر شده به عنوان مزایای جرم گیری، می توان گفت این کار باعث می شود ماشین لباس شویی با قدرت و کیفیت اولیه خود لباس ها را بشوید.

 

دسته بندی :  وبلاگ

بالا
تماس با استاد آبسال